
Skladem: 8| Výrobce | Fujitsu |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ zboží | Repasované A |
| Procesor | Intel Core i5 9400 2.9 GHz Coffee Lake |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika | DVD-RW |
| Pevný disk | 256 GB SSD |
| Operační paměť | 16 GB DDR4 |
| Rozhraní | 4xUSB 2.0, 4xUSB 3.0, 3xMiniDisplayPort, LAN |
| Grafická karta | nVidia Quadro P400 2 GB |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Velikost | Mini Tower |