
Skladem: 1| Výrobce | Asus |
| Záruka | 12 měsíců |
| Stav zboží | Repasované |
| Kategorie | B |
| Procesor | Intel Core x5 - Z8350 |
| Velikost operační paměti | 2 GB DDR3 |
| Kapacita disku | 32 GB |
| Úhlopříčka displeje | 11" 1366x768 |
| Operační systém | Windows 10 Home |
| Konektory | HDMI mini, Jack 3,5, USB 2.0, Čtečka paměťových karet |
| Výbava | WiFi, webkamera |
| Balení | notebook, napájecí zdroj |