Technologie cookies na LevnáPC používáme, abyste na našich stránkách rychle našli to, co hledáte, ušetřili klikání, uchovali jsme nastavení filtru a katalogu a marketingové, abychom se Vám připomněli. Pomůže nám Váš souhlas.
Technologie cookies na LevnáPC používáme, abyste na našich stránkách rychle našli to, co hledáte, ušetřili klikání, uchovali jsme nastavení filtru a katalogu a marketingové, abychom se Vám připomněli. Pomůže nám Váš souhlas.
Prosím počkejte okamžik. Položka a případně vybraná konfigurace se ověřuje...
Guess phone charm je stylový, praktický a skvělý doplněk k vašemu pouzdru na telefon. Můžete si jej pověsit na zápěstí, abyste zabránili náhodnému pádu telefonu.
414,- cena bez DPH 342,-
Všechny informace
Volitelné položky
Parametry produktu
Podrobné informace
Výrobce
GUESS
Záruka
24 měsíců
Typ zboží
Nové
Barva
Fialová
Cena Kč
Do 3 000 Kč
Značka
GUESS
Praktické a stylové poutko Guess na telefon bude skvělým doplňkem Vašeho outfitu. Použít ho můžete na zápěstí a zabránit tak nechtěnému pádu telefonu nebo s jeho pomocí telefon pohodlně najít v tašce. Upevňuje se pouhým provlečením do otvoru v pouzdře. Poutko lze samozřejmě upevnit i na jiné věci, než je pouzdro na telefon. Ozdobte si například kabelku, fotoaparát, batoh a další doplňky. Poutko je kompatibilní téměř se všemi kryty a pouzdry značky Guess a pokud nechcete využít prostor pro protažení v pouzdře, lze jej upevnit přes výřez pro fotoaparát nebo výřez u tlačítka pro ztišení. Vlastnosti:
poutko pro upevnění na kryt telefonu
možné využít na klíče, telefon, kabelku atd.
pevné nylonové očko
snadná instalace
skvělá prevence proti pádu telefonu
délka poutka 240mm
pro všechna pouzdra nejen od značky Guess
lze uchytit také přes výřez pro fotoaparát nebo u iPhone přes otvor tlačítka pro ztišení