
Skladem: 1| Výrobce | HP |
| Záruka | 24 měsíc(ů) |
| Cache CPU | 4 MB |
| Typ paměti RAM | DDR4 SODIMM |
| Druh VGA | Sdílená |
| Sériový port RS232 | Ano |
| Chip VGA | Intel UHD Graphics for 10th Gen |
| USB 3.0 | 6 |
| LPT | Ne |
| Počet jader procesoru | 2 |
| USB-C 3.1 | Ano |
| Provedení | Micro PC |
| Barva | Černá |
| Šířka | 177 mm |
| Výška | 34 mm |
| Operační systém | Windows 11 Pro CZ |
| Vhodný pro Windows 11 | Ano |
| DisplayPort | Ne |
| Počet USB vpředu | 3 |
| Čtečka karet | Ne |
| Hmotnost | 1,2 kg |
| Generace CPU | 10 generace ( Comet Lake ) |
| Počet USB vzadu | 4 |
| PS/2 | Ne |
| Hloubka | 175 mm |
| HDMI výstup | Ano |
| Síťová karta ETH / LAN | Ano |
| VGA výstup | Ano |
| DVI výstup | Ne |
| Typ pevného disku | SSD (NVMe) |
| Model PC | 256 G4 Mini |
| model cpu | Intel Core i3-10110U |
| Hodnocení CPU | 3823 bodů |
| RAM | 16 GB |
| Pevný disk | 256GB SSD |
| CPU | Intel Core i3-10110U / 2,1 GHz |
| Typ procesoru CPU | Intel Core i3 |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Sloty na základní desce | 2x M.2 (1x for storage , 1x for wlan) , 1x SATA |
| Bitová verze instalace OS | 64 |
| Audio Jack | Ano |
| Původ zboží | Repasované |