
Skladem: 18| Výrobce | HP |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ zboží | Repasované A |
| Procesor | AMD Ryzen 5 6650U Pro 2.9 GHz Zen 3+ |
| Barva | Stříbrná |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Displej | 16" LCD WUXGA s rozlišením 1920 x 1200 - matný |
| Optická mechanika | - |
| Pevný disk | 256 GB SSD |
| Operační paměť | 16 GB DDR5 |
| Rozhraní | 2xUSB 3.0, 2xUSB 3.1 Type-C, HDMI, SmartCard reader |
| Grafická karta | AMD Radeon Graphics |
| Výbava | Webkamera, Windows Hello, WiFi, Bluetooth, numerická klávesnice, podsvícená klávesnice |