
Skladem: 2| Výrobce | HP |
| Záruka | 12 měsíc(ů) |
| Typ produktu | Repasovaný A |
| Typ procesoru | Intel Core i7 |
| Kapacita disku | 256 GB |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Dedikovaná grafická karta | ANO |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Barva | Černá |
| DisplayPort | ANO |
| Optická mechanika | ANO |
| Model | ProDesk 600 G4 |
| Bluetooth | ANO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU) | AMD Radeon R7 430 |
| Frekvence procesoru | 3,20 - 4,60 GHz |
| Generace procesoru | 8. Generace |
| Integrovaná grafická karta | Intel UHD Graphics 630 |
| LAN | ANO |
| Model procesoru | Intel Core i7-8700 |
| Počet jader | 6 + 12 |
| Typ disku | SSD NVMe |
| Typ operační paměti | DDR4 |
| Typ paměti GPU | GDDR5 |
| USB 2.0 | ANO |
| USB 3.0 | ANO |
| USB-C | ANO |
| Velikost paměti GPU | 2 GB |
| Wifi | ANO |
| Provedení | TWR (Tower) |
| série | Prodesk |
| Počet DisplayPort | 5 |
| Počet LAN | 1 |
| Počet USB 2.0 | 6 |
| Počet USB 3.0 | 4 |
| Počet USB-C | 1 |