
Skladem: 2| Výrobce | HP |
| Záruka | 24 měsíc(ů) |
| Model PC | ProDesk 600G3 Mini |
| model cpu | Intel Core i3 7100T |
| Hodnocení CPU | 3761 bodů |
| RAM | 8 GB |
| Pevný disk | 256GB SSD |
| Typ procesoru CPU | Intel Core i3 |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Operační systém | Windows 10 Pro CZ |
| Cache CPU | 3 MB |
| Typ paměti RAM | DDR4 SODIMM |
| Druh VGA | Sdílená |
| Chip VGA | Intel HD Graphics 630 |
| Síťová karta ETH / LAN | Ano |
| VGA výstup | Ano |
| DVI výstup | Ne |
| HDMI výstup | Ne |
| Sériový port RS232 | Ne |
| PS/2 | Ne |
| DisplayPort | Ano |
| USB 3.0 | 4 |
| USB 2.0 | 2 |
| Počet USB vzadu | 4 |
| Počet USB vpředu | 5 |
| Čtečka karet | Ne |
| Šířka | 340 mm |
| Výška | 174 mm |
| Hloubka | 177 mm |
| Hmotnost | 1,2 kg |
| Sloty na základní desce | 1x PCIe M.2, 1x SATA , 1x PCIe M.2 (WiFi) |
| Velikost RAM VGA | 1696 MB |
| USB-C 3.1 | Ano |
| Provedení | Micro PC |
| Barva | Černá |
| CPU | Intel Core i3-7100T / 3,4 GHz |
| Původ zboží | Repasované |
| LPT | Ne |
| Počet jader procesoru | 2 |
| Generace CPU | 7 generace ( KabyLake ) |
| Typ pevného disku | SSD (NVMe) |
| Bitová verze instalace OS | 64 |
| Audio Jack | Ano |