
Skladem: Není![]() |
| Výrobce | HP |
| Záruka | 24 měsíc(ů) |
| Hmotnost | 2,4 kg |
| model cpu | Intel Core i7-13850HX |
| Displej | 16" WUXGA |
| Integrovaná webkamera | Ano |
| Čtečka paměťových karet | Ano |
| Typ baterie | Li-Ion - použitá funkční |
| Operační systém | Windows 11 Pro CZ |
| Model notebooku | Zbook Fury 16 G10 |
| Hodnocení CPU (Benchmark) | 36461 Bodů |
| Chip VGA | NVIDIA RTX 3500 Mobile Ada Generation |
| HDMI výstup | Ano |
| Typ procesoru CPU | Intel Core i7 |
| CPU | Intel Core i7-13850HX / 2,1 GHz |
| RAM | 64 GB |
| Cache CPU | 30 MB |
| Pevný disk | 1TB SSD |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Druh VGA | Oddělená |
| Velikost paměti VGA | 12288 MB |
| Normy síťové karty Wi-Fi | 802.11 a/x |
| Počet jader procesoru | 20 |
| Šířka | 363 mm |
| Výška | 28 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Max. rozlišení displeje | 1920 x 1200 |
| Typ operační paměti RAM | DDR5 SODIMM |
| DisplayPort | Ano |
| Barva | Šedo-černá |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Kategorie stavu zboží | B+ |
| Numerická část samostatně | Ano |
| Původ zboží | Repasované |
| Sériový port RS232 | Ne |
| Klávesnice - jazyková mutace | Originál CZ |
| USB typ c | 2x USB C DP 1.4 /Thunderbolt 4.0 |
| Síťová karta ETH / LAN | Ano |
| Wi-fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| VGA výstup | Ne |
| Vhodné pro Windows 11 | Ano |
| Generace CPU | 13 generace ( Raptor Lake ) |
| Typ pevného disku | SSD (NVMe) |
| Typ displeje | Matný |
| Typ panelu | WLED IPS |
| Úhlopříčka displeje | 16" |
| Bitová verze operačního systému | 64 bit |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| USB 3.1 | 2 |
| Audio Jack | Ano |