
Skladem: 2| Výrobce | HP |
| Záruka | 24 měsíc(ů) |
| Původ zboží | Repasované |
| Úhlopříčka LCD | 24" |
| Barva | Černostříbrná |
| Kontrast | 3000:1 |
| Jas | 300 cd/m2 |
| Interní repro | Ne |
| Rozlišení | 1920 x 1200 |
| Velikost bodu | 0,270 mm |
| Šířka | 557 mm |
| Výška | 488 mm |
| Hloubka | 279 mm |
| Hmotnost | 6,8 kg |
| Typ vstupního konektoru | D-SUB Analog 15-pin, DVI-D, DisplayPort |
| Formát obrazovky | Širokoúhlý 16:10 |
| Kategorie stavu zboží | A |
| Horizontální úhel pohledu | 170 stupňů |
| Vertikální úhel pohledu | 160 stupňů |
| Integrovaná kamera | Ne |
| Vestavěný USB hub | Ano |
| Čtečka paměťových karet | Ano |
| Vestavěný zdroj | Ano |
| Model | 2405x LED |
| Odezva | 5 ms |