
Skladem: 1| Výrobce | Lenovo |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ zboží | Repasované A |
| Procesor | AMD Ryzen 9 5900HX 3.2 GHz Zen 3 |
| Barva | Stříbrná |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Displej | 16.1" LCD WQXGA s rozlišením 2560 x 1600 - matný |
| Optická mechanika | - |
| Pevný disk | 1024 GB SSD |
| Operační paměť | 32 GB DDR4 |
| Rozhraní | 2xUSB 3.0, 2xUSB 3.1 Type-C |
| Grafická karta | nVidia GeForce RTX 3060 6 GB |
| Výbava | Webkamera, WiFi, bluetooth, čtečka karet, čtečka otisků prstů, numerická klávesnice, podsvícená klávesnice |