
Skladem: 2| Výrobce | Lenovo |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ zboží | Repasované A |
| Procesor | Intel Core i7 1165G7 2.8 GHz Tiger Lake |
| Barva | šedá |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Displej | 15.6" LCD FHD s rozlišením 1920 x 1080 - matný |
| Optická mechanika | - |
| Pevný disk | 1024 GB SSD |
| Operační paměť | 32 GB DDR4 |
| Rozhraní | 2xUSB 3.0, 2xThunderbolt 4, HDMI, LAN, SmartCard Reader |
| Grafická karta | nVidia Quadro T500 4 GB |
| Výbava | Webkamera, Windows Hello, WiFi, bluetooth, čtečka karet, čtečka otisků prstů, numerická klávesnice, podsvícená klávesnice |