
Skladem: 1| Výrobce | Lenovo |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ zboží | Repasované A |
| Procesor | Intel Core i7 10610U 1.8 GHz Comet Lake |
| Barva | Černá |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Displej | 15.6" LCD UHD s rozlišením 3840 x 2160 - matný |
| Optická mechanika | - |
| Pevný disk | 256 GB SSD |
| Operační paměť | 16 GB DDR4 |
| Rozhraní | 2xUSB 3.0, 1xUSB 3.1 Type-C, 1xThunderbolt 3, HDMI, LAN |
| Grafická karta | nVidia GeForce MX330 2 GB |
| Výbava | Webkamera, Windows Hello, WiFi, bluetooth, čtečka karet, numerická klávesnice, podsvícená klávesnice |