
Skladem: 36| Výrobce | Lenovo |
| Záruka | 24 měsíc(ů) |
| VGA výstup | Ne |
| Vhodné pro Windows 11 | Ano |
| USB typ c | 2x DisplayPort™ 1.4 Thunderbolt™ 4 |
| HDMI výstup | Ano |
| Sériový port RS232 | Ne |
| DisplayPort | Ano |
| Integrovaná webkamera | Ano |
| Čtečka paměťových karet | Ne |
| Typ baterie | Li-Ion - použitá funkční |
| Operační systém | Windows 11 Pro CZ |
| Model notebooku | ThinkPad T16 Gen.1 |
| Klávesnice - jazyková mutace | Originál CZ |
| Barva | Černá |
| Typ procesoru CPU | Intel Core i7 |
| Pevný disk | 1TB |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Druh VGA | Sdílená |
| Úhlopříčka displeje | 16" |
| Max. rozlišení displeje | 1920 x 1200 |
| Šířka | 619 mm |
| Výška | 20,5 mm |
| Hloubka | 255,5 mm |
| Hmotnost | 1,77 kg |
| model cpu | Intel Core i7-1270P |
| Typ operační paměti RAM | DDR4 SODIMM |
| Chip VGA | Intel® Iris® Xe Graphics eligible |
| Wi-fi | Ano |
| Síťová karta ETH / LAN | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Normy síťové karty Wi-Fi | 802.11 ax (2x2) |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| CPU | Intel Core i7-1270P / 3,5 GHz |
| Displej | 16" WUXGA |
| Původ zboží | Repasované |
| Kategorie stavu zboží | A |
| Počet jader procesoru | 12 |
| Generace CPU | 12 generace ( Alder Lake ) |
| Typ pevného disku | SSD (NVMe) |
| Typ displeje | Matný |
| Typ panelu | LED IPS |
| Bitová verze operačního systému | 64 bit |
| Numerická část samostatně | Ano |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| USB 3.1 | 2 |
| Audio Jack | Ano |
| Hodnocení CPU (Benchmark) | 16390 Bodů |
| RAM | 32 GB |
| Cache CPU | 18 MB |