
Skladem: 3| Výrobce | Lenovo |
| Záruka | 24 měsíců |
| Procesor | Intel Xeon W-1250 ( 12M Cache, 3.30 GHz až 4,7 GHz ) |
| Operační paměť RAM | 16GB |
| Pevný disk HDD | 512GB SSD |
| Optická mechanika | bez mechaniky |
| Grafická karta | NVIDIA Quadro P2200 5GB |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Provedení | Tower |
| Vstupy a výstupy | USB 2.0, USB 3.0, USB 3.1 Type-C, sériový COM, PS/2, RJ-45, Kombinovaný konektor sluchátka/mikrofon, 4x DisplayPort |
| Síťové rozhraní | Gigabit Ethernet |
| Stav | kvalita A |
| Záruka | 24 měsíců |