
Skladem: 1| Výrobce | Lenovo |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ zboží | Repasované A |
| Procesor | Intel Xeon W-2235 3.8 GHz Cascade Lake |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika | DVD-RW |
| Pevný disk | 512 GB SSD |
| Operační paměť | 32 GB DDR4 |
| Rozhraní | 2xUSB 2.0, 8xUSB 3.0, 4xDisplayPort, LAN |
| Grafická karta | nvidia Quadro P4000 8 GB |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Velikost | Midi Tower |