
Skladem: 1| Výrobce | Lenovo |
| Záruka | 24 měsíců |
| Stav zboží | Repasované |
| Kategorie | A |
| Procesor | Intel Celeron |
| Model procesoru | Intel Celeron N5100 |
| Frekvence procesoru | až 2,80 GHz |
| Počet jader (vláken) | 4 (4) |
| Velikost operační paměti | 8GB |
| Typ operační paměti | DDR4 |
| Kapacita disku | 512GB |
| Typ disku | SSD NVMe |
| Úhlopříčka displeje | 15.6" (39.6cm) |
| Rozlišení displeje | HD 1366x768 |
| Grafická karta | integrovaná |
| Model grafické karty | Intel HD Graphics |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Výbava | WiFi, Bluetooth, webkamera, numerická klávesnice, čtečka karet |
| Balení | notebook, napájecí zdroj |
| Poznámka | Pouze rozbalený a otestovaný kus, perfektní stav. Originální kompletní balení. |