
Skladem: 3| Výrobce | Microsoft |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ zboží | Repasované A |
| Procesor | Intel Core i5 1035G1 1.0 GHz Ice Lake |
| Barva | Stříbrná |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Displej | 12.4" LCD PixelSense s rozlišením 1536 x 1024 - lesklý - dotykový |
| Optická mechanika | - |
| Pevný disk | 256 GB SSD |
| Operační paměť | 16 GB DDR4 |
| Rozhraní | 1xUSB 3.0, 1xUSB 3.1 Type-C |
| Grafická karta | Intel UHD Graphics |
| Výbava | Webkamera, WiFi, bluetooth, čtečka otisků prstů |