
Skladem: 1| Výrobce | MICROSOFT |
| Záruka | 12 měsíc(ů) |
| Typ produktu | Repasovaný B |
| Úhlopříčka | 12,3" |
| Typ procesoru | Intel Core i5 |
| Kapacita disku | 256 GB |
| Velikost operační paměti | 8 GB |
| Rozlišení | 2736 x 1824 |
| Dedikovaná grafická karta | NE |
| Operační systém | Windows 10 Pro |
| Dotyková obrazovka | ANO |
| Barva | Stříbrná |
| Model | Surface Pro 5 |
| Podsvícená klávesnice | ANO |
| Bluetooth | ANO |
| Čtečka paměťových karet | ANO |
| Frekvence procesoru | 2,60 - 3,50 GHz |
| Generace procesoru | 7. Generace |
| Hmotnost (kg) | 0,812 |
| Integrovaná grafická karta | Intel HD Graphics 620 |
| Konvertibilita | Oddělitelný (2v1) |
| Materiál | Plastový |
| Model procesoru | Intel Core i5-7300U |
| Počet jader | 2 + 4 |
| Povrch displeje | Lesklý |
| Typ disku | SSD NVMe |
| Typ operační paměti | DDR3 |
| Typ panelu | IPS |
| USB 3.0 | ANO |
| Webkamera | ANO |
| Wifi | ANO |
| série | Surface |
| Mini DisplayPort | ANO |
| Počet Mini DisplayPort | 1 |
| Počet USB 3.0 | 1 |
| Obsah balení | Napájecí adaptér |