
Skladem: 2| Výrobce | Mobile-Energy |
| Záruka | 24 měsíc(ů) |
| Napětí | 11,4 v |
| Kapacita | 3600 mAh |
| Typ článků | Li-Pol |
| Barva | Černá |
| Počet článků | 3 |
| Rozměry (š x v x h) | 102 x 5 x 214 mm |
| Hmotnost | 151 g |
| Napětí | 11,4 v |
| Kapacita | 3600 mAh |
| Typ článků | Li-Pol |
| Barva | Černá |
| Počet článků | 3 |
| Rozměry (š x v x h) | 102 x 5 x 214 mm |
| Hmotnost | 151 g |