
Skladem: 3| Výrobce | Mobile-Energy |
| Záruka | 24 měsíc(ů) |
| Napětí | 7,6 v |
| Kapacita | 7500 mAh |
| Typ článků | Li-Pol |
| Barva | Černá |
| Počet článků | 4 |
| Rozměry (š x v x h) | 103 x 6 x 238 mm |
| Hmotnost | 271 g |
| Napětí | 7,6 v |
| Kapacita | 7500 mAh |
| Typ článků | Li-Pol |
| Barva | Černá |
| Počet článků | 4 |
| Rozměry (š x v x h) | 103 x 6 x 238 mm |
| Hmotnost | 271 g |