
Skladem: 99| Výrobce | Oukitel |
| Záruka | 24 měsíců |
| Top vlastnosti | Nové |
| Rychlost procesoru | 1.60 GHz |
| Kapacita disku | 128 GB |
| Typ disku | Flash |
| Operační paměť | 6 GB |
| Úhlopříčka displeje | 6,8 palců |
| Dotykové LCD | ano |
| Grafika model | Mali |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ano |
| Operační systém | Android |
| Wifi | ano |
| SD čtečka | ano |
| Barva | Modrá |
| Typ zboží | Nové |
| Cena Kč | Do 3 000 Kč |
| grafika | Mali-G57 |
| Rozlišení displeje | 720 x 1600 px |
| Procesor | Unisoc T606 |
| Typ procesoru | Unisoc |