
Skladem: 80| Výrobce | Oukitel |
| Záruka | 24 měsíců |
| Top vlastnosti | Nové |
| Rychlost procesoru | 1.20 GHz |
| Kapacita disku | 64 GB |
| Typ disku | Flash |
| Operační paměť | 2 GB |
| Úhlopříčka displeje | 6,5 palců |
| Dotykové LCD | ano |
| Grafika model | PowerVR |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ano |
| Operační systém | Android |
| Wifi | ano |
| SD čtečka | ano |
| Barva | Černá |
| Typ zboží | Nové |
| Cena Kč | Do 3 000 Kč |
| grafika | PowerVR GE8322 |
| Procesor | Unisoc SC9863A |
| Typ procesoru | Unisoc |
| Rozlišení displeje | 576 x 1280 px |