
Skladem: 1| Výrobce | MSI |
| Záruka | 12 měsíc(ů) |
| Typ produktu | Předváděcí B |
| Úhlopříčka | 21,5" |
| Typ procesoru | Intel Pentium Gold |
| Kapacita disku | 256 GB |
| Velikost operační paměti | 8 GB |
| Rozlišení | 1920 x 1080 |
| Dedikovaná grafická karta | NE |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Dotyková obrazovka | ANO |
| Barva | Bílá |
| HDMI | ANO |
| Model | PRO 22XT 10M-005XEU |
| Bluetooth | ANO |
| Čtečka paměťových karet | ANO |
| Frekvence procesoru | 4 GHz |
| Generace procesoru | 10. Generace |
| Hmotnost (kg) | 8,35 |
| Integrovaná grafická karta | Intel UHD Graphics 610 |
| LAN | ANO |
| Model procesoru | Intel Pentium Gold G6400 |
| Počet jader | 2 + 4 |
| Povrch displeje | Lesklý |
| Typ disku | SSD NVMe |
| Typ operační paměti | DDR4 |
| Typ panelu | IPS |
| USB 2.0 | ANO |
| USB 3.0 | ANO |
| USB-C | ANO |
| Wifi | ANO |
| SerialPort | ANO |
| Provedení | AiO (All in One) |
| Počet HDMI | 2 |
| Počet LAN | 2 |
| Počet SerialPort | 1 |
| Počet USB 2.0 | 2 |
| Počet USB 3.0 | 3 |
| Počet USB-C | 1 |
| Hmotnostní kategorie | od 7 kg do 10 kg |