
Skladem: 1| Výrobce | MSI |
| Záruka | 12 měsíc(ů) |
| Typ produktu | Předváděcí B |
| Úhlopříčka | 15,6" |
| Typ procesoru | Intel |
| Kapacita disku | 256 GB |
| Velikost operační paměti | 8 GB |
| Rozlišení | 1920 x 1080 |
| Dedikovaná grafická karta | NE |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Dotyková obrazovka | ANO |
| Barva | Černá |
| Model | PRO AP162T ADL-042XEU-BN1008GS25XXASS |
| VGA | ANO |
| Bluetooth | ANO |
| Čtečka paměťových karet | ANO |
| Frekvence procesoru | 3,4 Ghz |
| Generace procesoru | 12. Generace |
| Hmotnost (kg) | 7,00 |
| Integrovaná grafická karta | Intel UHD Graphics |
| LAN | ANO |
| Model procesoru | Intel N100 |
| Počet jader | 4 + 4 |
| Povrch displeje | Antireflexní |
| Typ disku | SSD NVMe |
| Typ operační paměti | DDR4 |
| Typ panelu | IPS |
| USB 2.0 | ANO |
| USB 3.0 | ANO |
| Webkamera | ANO |
| Wifi | ANO |
| SerialPort | ANO |
| Provedení | AiO (All in One) |
| série | PRO |
| Počet LAN | 2 |
| Počet SerialPort | 2 |
| Počet USB 2.0 | 4 |
| Počet USB 3.0 | 2 |
| Počet VGA | 1 |