
Skladem: 2| Záruka | 12 měsíců |
| grafika | Intel HD Graphics |
| Pevný disk | 1 000 GB HDD |
| Rychlost procesoru | 1.60 GHz |
| Procesor | Intel Celeron N3050 1.60 GHz |
| Kapacita disku | 1000 GB |
| Typ disku | HDD |
| Typ procesoru | Intel Celeron |
| Operační paměť | 8 GB |
| Úhlopříčka displeje | 17,3 palců |
| Rozlišení displeje | 1600 x 900 px |
| Dotykové LCD | ne |
| Grafika model | Intel HD Graphics |
| Mechanika | Možnost dokoupit externí do USB |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ano |
| Operační systém | Chrome OS |
| DisplayPort | ne |
| HDMI | ne |
| DVI | ne |
| VGA | ne |
| Thunderbolt | ne |
| USB 2.0 | ne |
| USB 3.0 | 2x |
| LAN | ano |
| Wifi | ano |
| SD čtečka | ano |
| Osvětlení klávesnice | ne |
| Numerická klávesnice | ano |
| Možnost dockování | ne |
| Barva | Stříbrná |
| Typ zboží | Repasované A |