
Skladem: 2| Záruka | 12 měsíců |
| grafika | Intel HD Graphics 500 |
| Pevný disk | 32 GB eMMC |
| Rychlost procesoru | 1.10 GHz |
| Procesor | Intel Celeron N3350 1.10 GHz |
| Kapacita disku | 32 GB |
| Typ disku | Flash |
| Typ procesoru | Intel Celeron |
| Operační paměť | 2 GB |
| Úhlopříčka displeje | 13,3 palců |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Dotykové LCD | ne |
| Grafika model | Intel HD Graphics |
| Mechanika | Možnost dokoupit externí do USB |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ano |
| Operační systém | Chrome OS |
| DisplayPort | ne |
| HDMI | ano |
| DVI | ne |
| VGA | ne |
| Thunderbolt | ne |
| USB 2.0 | ne |
| USB 3.0 | 2x |
| LAN | ne |
| Wifi | ano |
| SD čtečka | ano |
| Osvětlení klávesnice | ne |
| Numerická klávesnice | Možnost dokoupit externí do USB |
| Možnost dockování | ne |
| Barva | Růžová |
| Typ zboží | Repasované B |