
Skladem: 1| Výrobce | Lenovo |
| Záruka | 24 měsíc(ů) |
| Hodnocení CPU (Benchmark) | 2949 Bodů |
| RAM | 8 GB |
| Cache CPU | 4 MB |
| Pevný disk | 256GB SSD |
| Optická mechanika | Bez mechaniky |
| Druh VGA | Sdílená |
| Úhlopříčka displeje | 24" |
| Max. rozlišení displeje | 1920 x 1080 |
| Šířka | 541 mm |
| Výška | 433 mm |
| Hloubka | 185 mm |
| Hmotnost | 6,8 kg |
| model cpu | AMD Athlon Silver 3050U |
| Typ operační paměti RAM | DDR4 SODIMM |
| Chip VGA | AMD Radeon Graphics |
| Síťová karta ETH / LAN | Ano |
| Wi-fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| VGA výstup | Ne |
| Vhodné pro Windows 11 | Ano |
| HDMI výstup | Ano |
| Sériový port RS232 | Ne |
| DisplayPort | Ne |
| Integrovaná webkamera | Ano |
| Čtečka paměťových karet | Ne |
| Operační systém | Windows 11 Home CZ |
| Model notebooku | IdeaCentre AIO 3 24ADA6 |
| Barva | Bílá |
| Typ procesoru CPU | AMD Athlon |
| Provedení AIO | Ano |
| Normy síťové karty Wi-Fi | 802.11ac |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| CPU | AMD Athlon Silver 3050U / 2,3 GHz |
| Displej | 24" FHD |
| Původ zboží | Repasované |
| Kategorie stavu zboží | A |
| Počet jader procesoru | 2 |
| Generace CPU | Zen (1.generace) |
| Typ pevného disku | SSD (NVMe) |
| Typ displeje | Matný |
| Typ panelu | LED IPS (250nits) |
| Bitová verze operačního systému | 64 bit |
| USB 3.1 | 2 |
| Audio Jack | Ano |