
Skladem: 27| Záruka | 12 měsíců |
| Top vlastnosti | Repasované |
| Pevný disk | 256 GB NVMe SSD |
| Kapacita disku | 256 GB |
| Typ disku | SSD |
| Operační paměť | 16 GB |
| Úhlopříčka displeje | 24 palců |
| Dotykové LCD | ne |
| Mechanika | Možnost dokoupit externí do USB |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ano |
| Operační systém | MacOS |
| DisplayPort | ne |
| HDMI | ne |
| DVI | ne |
| VGA | ne |
| Thunderbolt | ano |
| USB 2.0 | ne |
| USB 3.0 | 4x |
| LAN | ano |
| Wifi | ano |
| SD čtečka | ne |
| Osvětlení klávesnice | ne |
| Numerická klávesnice | ne |
| Možnost dockování | ne |
| Typ procesoru | Apple M1 |
| Barva | Stříbrná |
| Typ zboží | Repasované A |
| Cena Kč | Nad 15 001 Kč |
| grafika | Apple M1 |
| Grafika model | Apple M1 |
| Procesor | Apple M1 |
| Rozlišení displeje | 4480 x 2520 px |