
Skladem: 5| Výrobce | HP |
| Záruka | 24 měsíc(ů) |
| Audio Jack | Ano |
| Síťová karta ETH / LAN | Ano |
| DisplayPort | 2x |
| Chip VGA | Intel UHD Graphics 630 |
| Šířka | 270 mm |
| Výška | 95 mm |
| USB 3.1 | 9 |
| Počet USB vpředu | 5 |
| Hmotnost | 4,0 kg |
| Počet USB vzadu | 5 |
| Hloubka | 303 mm |
| Model PC | ProDesk 600 G6 |
| model cpu | Intel Core i5-10500, 6x 4.50 GHz |
| Hodnocení CPU | 13232 bodů |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Pevný disk | 256 GB SSD NVMe |
| Optická mechanika | DVD-RW |
| Provedení | SFF |
| HDMI výstup | Ne |
| USB-C 3.1 | Ano |
| Barva | černo šedá |
| Operační systém | Windows 11 Pro CZ |