
Skladem: 17| Výrobce | HP |
| Záruka | 24 měsíců |
| Typ zboží | Repasované A |
| Procesor | Intel Core i5-13500T 4.60GHz |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Pevný disk | 256 GB SSD NVMe |
| Operační paměť | 16 GB DDR5 |
| Rozhraní | 5xUSB 3.0, USB Type-C, 2xDisplayPort, HDMI, LAN |
| Grafická karta | Intel UHD Graphics 770 |
| Výbava | WiFi |
| Velikost | Mini PC |