
Skladem: 91| Výrobce | Oukitel |
| Záruka | 24 měsíců |
| Top vlastnosti | Nové |
| Rychlost procesoru | 1.60 GHz |
| Kapacita disku | 256 GB |
| Typ disku | Flash |
| Operační paměť | 4 GB |
| Úhlopříčka displeje | 11 palců |
| Rozlišení displeje | 800 x 1280 px |
| Dotykové LCD | ano |
| Grafika model | Mali |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ano |
| Operační systém | Android |
| Wifi | ano |
| SD čtečka | ano |
| Barva | Šedá |
| Typ zboží | Nové |
| Cena Kč | Do 3 000 Kč |
| grafika | Mali-G57 |
| Procesor | Unisoc T606 |
| Typ procesoru | Unisoc |