
Skladem: > 100| Výrobce | Oukitel |
| Záruka | 24 měsíců |
| Top vlastnosti | Nové |
| Rychlost procesoru | 2.0 GHz |
| Kapacita disku | 64 GB |
| Typ disku | Flash |
| Typ procesoru | Rockchip |
| Operační paměť | 4 GB |
| Úhlopříčka displeje | 10,1 palců |
| Rozlišení displeje | 800 x 1280 px |
| Dotykové LCD | ano |
| Grafika model | Mali |
| Bluetooth | ano |
| Webkamera | ano |
| Operační systém | Android |
| Wifi | ano |
| SD čtečka | ano |
| Barva | Šedá |
| Typ zboží | Nové |
| Cena Kč | 3 001 - 4 000 Kč |
| grafika | Mali-G52 |
| Procesor | Rockchip RK3562 |