
Skladem: 1| Výrobce | Xiaomi |
| Záruka | 1 rok |
| Stav zboží | Rozbalené |
| Displej úhlopříčka | 6,79" |
| Displej rozlišení | 2340 x 1080 |
| RAM kapacita | 8GB |
| Kapacita úložiště dat | 256GB |
| Barva | modrá |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Dotykový displej | Ano |
| GPS | Ano |
| Instalovaný operační systém | Android |
| Kapacita baterie | 5030 |
| Konektor | USB-C |
| Mobilní sítě | GSM |
| Typ SIM karty | nano SIM |
| Pozice ve skladu | Tel. |