Loading...

Prosím počkejte okamžik. Položka a případně vybraná konfigurace se ověřuje...

Allied Telesis AT PC200­/SC, Konvertor médií s optickými vlákny, 1GbE, 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX, 1000Base-T, 100Base-SC, 850 nm

Skladem: 11 - 50
Výrobce: Allied Telesis
Záruka: 24 měsíc(ů)*
Allied Telesis AT PC200/SC, SFP (mini-GBIC) / RJ-45
 11 041,-
cena bez DPH  9 125,-
Allied Telesis Allied Telesis AT PC200­/SC  Konvertor
Kód produktu: TDCZ-4639709-AT-PC200/SC-60
Všechny informace
Volitelné položky
Parametry produktu
Podrobné informace
VýrobceAllied Telesis
Záruka24 měsíc(ů)
SkupinaMédia konvertory

Konvertor médií s optickými vlákny - 1GbE - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX, 1000Base-T, 100Base-SC - SFP (mini-GBIC) ­/ RJ-45 - 850 nm
Allied Telesis AT PC200­/SC - Konvertor médií s optickými vlákny - 1GbE - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX, 1000Base-T, 100Base-SC - SFP (mini-GBIC) ­/ RJ-45 - 850 nm
Záruka: Na tento produkt se vztahuje zákonná záruka 24 měsíců. Pro firemní zákazníky uvádí výrobce záruku takto: 2 roky standardni záruka
Aktualizováno: 19.04.2024 17:30:41