Loading...

Prosím počkejte okamžik. Položka a případně vybraná konfigurace se ověřuje...

Allied Telesis AT SPFX30­/I, Transceiver modul SFP (mini-GBIC), 100Mb LAN, 100Base-FX, jednoduchý režim LC, až 30 km, 1310 nm, kompatibilní s TAA

Skladem: 4 - 10
Výrobce: Allied Telesis
Záruka: 24 měsíc(ů)*
Allied Telesis AT SPFX30/I, pro CentreCOM AT-GS980M/52PS, AT-SH230-28GP, AT-x230-28GP, AT-x230-52GT, AT-x230L-17GT
 3 792,-
cena bez DPH  3 134,-
Allied Telesis Allied Telesis AT SPFX30­/I  Transceiver
Kód produktu: TDCZ-8690649-AT-SPFX30/I
Všechny informace
Volitelné položky
Parametry produktu
Podrobné informace
VýrobceAllied Telesis
Záruka24 měsíc(ů)
SkupinaTranceivery (GBIC/SFP)

Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - 100Mb LAN - 100Base-FX - jednoduchý režim LC - až 30 km - 1310 nm - kompatibilní s TAA - pro CentreCOM AT-GS980M­/52PS, AT-SH230-28GP, AT-x230-28GP, AT-x230-52GT, AT-x230L-17GT
Allied Telesis AT SPFX30­/I - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - 100Mb LAN - 100Base-FX - jednoduchý režim LC - až 30 km - 1310 nm - kompatibilní s TAA - pro CentreCOM AT-GS980M­/52PS, AT-SH230-28GP, AT-x230-28GP, AT-x230-52GT, AT-x230L-17GT
Záruka: Na tento produkt se vztahuje zákonná záruka 24 měsíců. Pro firemní zákazníky uvádí výrobce záruku takto: 2 roky standardni záruka
Aktualizováno: 19.04.2024 17:30:41