
Skladem: 1| Výrobce | HP |
| Záruka | 12 měsíc(ů) |
| Typ produktu | Předváděcí A |
| Úhlopříčka | 15,6" |
| Typ procesoru | Intel Core i5 |
| Kapacita disku | 128 GB |
| Velikost operační paměti | 8 GB |
| Rozlišení | 1920 x 1080 |
| Dedikovaná grafická karta | NE |
| Operační systém | Chrome OS |
| Dotyková obrazovka | NE |
| Barva | Bílá |
| Podsvícená klávesnice | ANO |
| Bluetooth | ANO |
| Čtečka paměťových karet | ANO |
| Frekvence procesoru | 1,60 - 3,40 GHz |
| Generace procesoru | 8. Generace |
| Hmotnost (kg) | 1,81 |
| Integrovaná grafická karta | Intel HD Graphics 620 |
| Konvertibilita | Pevný (klasický notebook) |
| Materiál | Kov + Plast |
| Model procesoru | Intel Core i5-8250U |
| Numerická klávesnice | ANO |
| Počet jader | 4 + 4 |
| Povrch displeje | Lesklý |
| Typ disku | SSD |
| Typ operační paměti | DDR4 |
| Typ panelu | IPS |
| USB 2.0 | ANO |
| USB 3.0 | ANO |
| Webkamera | ANO |
| Wifi | ANO |
| série | CHROMEBOOK |
| Počet USB 2.0 | 1 |
| Počet USB 3.0 | 2 |
| Hmotnostní kategorie | od 1,5 kg do 2 kg |
| Obsah balení | Napájecí adaptér |
| Rozměry produktu | 358 x 246 x 18 |