Výprodej PowerBanky

Dostatečného množství energie pro provoz elektroniky není nikdy dost. Proto se vyplatí s sebou nosit powerbanku, která je v podstatě takovou externí baterií pro mobilní telefony, tablety a podobná zařízení. Chcete-li si pořídit novou powerbanku, využijte cenově zvýhodněný výprodej. Pořiďte si powerbanku, kterou budete mít neustále při sobě.

Důležité parametry při volbě powerbanky

Nákup nové powerbanky souvisí vždy s jedním zásadním technickým údajem. A tím je kapacita powerbanky. Do 10 000 mAh vám takový externí zdroj energie poslouží hlavně pro mobilní zařízení. S kapacitou nad 20 000 mAh už ji můžete využít také pro napájení notebooků, popřípadě více zařízení naráz.

Pořízení powerbanky je spojeno i s řadou ostatních parametrů. Jedním z nich je výstupní proud prozrazující rychlost nabíjení připojeného zařízení. A o jaké další věci se zajímat?

  • Typy konektorů pro připojení konkrétních zařízení
  • Bezdrátové nabíjení
  • Stupeň krytí powebanky
  • Displej a informační diody

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv powerbanku, vždy mějte na paměti, že její skutečná kapacita bude o něco nižší než uváděné parametry, a to vlivem ztrát. S ohledem na tato fakta vybírejte powerbanku vhodnou pro své účely. Snižte si náklady na její pořízení a využijte výprodeje powerbank. Výprodej skladových zásob a jiného sortimentu, tedy vysoká kvalita za nižší cenu.

{{::filter.name}}
{{filter.opened | iif : '▲' : '▼'}}
  • ({{option.countPlus}}{{option.occurencies}})
Více
Zobrazení katalogu:
 Galerie 1
 Galerie 99
 Seznam
Zobrazené ceny:
s DPH
Měna:
CZK

Stránka: 1/1
1

ADATA S20000D powerbanka černá

Skladem: 1
Záruka: 12 měsíců
Výrobce: Adata
ADATA S20000D powerbanka černá
SLCZ-10817-1414501
 456,-
cena bez DPH  377,-

Stránka: 1/1
1