
Skladem: 1| Výrobce | HP |
| Záruka | 12 měsíc(ů) |
| Typ produktu | Předváděcí A+ |
| Úhlopříčka | 27" |
| Typ procesoru | Intel Core i9 |
| Kapacita disku | 1 TB |
| Velikost operační paměti | 64 GB |
| Rozlišení | 2560 x 1440 |
| Dedikovaná grafická karta | NE |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Dotyková obrazovka | ANO |
| Barva | Černá |
| DisplayPort | ANO |
| HDMI | ANO |
| Model | EliteOne 870 G9 |
| Bluetooth | ANO |
| Čtečka otisků prstů | ANO |
| Čtečka paměťových karet | ANO |
| Frekvence procesoru | 2,00 - 5,80 GHz |
| Generace procesoru | 14. Generace |
| Integrovaná grafická karta | Intel UHD Graphics 770 |
| LAN | ANO |
| Model procesoru | Intel Core i9-14900 |
| Počet jader | 24 + 32 |
| Povrch displeje | Antireflexní |
| Typ disku | SSD NVMe |
| Typ operační paměti | DDR5 |
| Typ panelu | IPS |
| USB 3.0 | ANO |
| USB-C | ANO |
| Webkamera | ANO |
| Wifi | ANO |
| Provedení | AiO (All in One) |
| série | ELITEONE |
| Počet DisplayPort | 1 |
| Počet HDMI | 1 |
| Počet LAN | 1 |
| Počet USB 3.0 | 5 |
| Počet USB-C | 2 |