
Skladem: 1| Výrobce | HP |
| Záruka | 12 měsíc(ů) |
| Typ produktu | Předváděcí A+ |
| Úhlopříčka | 16,1" |
| Typ procesoru | Intel Core i7 |
| Kapacita disku | 1 TB |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Rozlišení | 1920 x 1080 |
| Dedikovaná grafická karta | ANO |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Dotyková obrazovka | NE |
| Barva | Černá |
| HDMI | ANO |
| Podsvícená klávesnice | ANO |
| Bluetooth | ANO |
| Čtečka paměťových karet | ANO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU) | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Frekvence procesoru | 3,50 - 4,70 GHz |
| Generace procesoru | 12. Generace |
| Hmotnost (kg) | 2,31 |
| Integrovaná grafická karta | Intel UHD Graphics |
| Konvertibilita | Pevný (klasický notebook) |
| LAN | ANO |
| Materiál | Kov + Plast |
| Model procesoru | Intel Core i7-12700H |
| Počet jader | 8 + 8 |
| Povrch displeje | Antireflexní |
| Typ disku | SSD |
| Typ operační paměti | DDR4 |
| Typ paměti GPU | GDDR6 |
| Typ panelu | IPS |
| USB 3.0 | ANO |
| USB-C | ANO |
| Velikost paměti GPU | 6 GB |
| Webkamera | ANO |
| Wifi | ANO |
| CPU Frekvence TurboBoos | 4700 |
| CPU Generace | 12. Generace |
| CPU Počet jader | 14 |
| CPU Počet logických procesorů | 20 |
| CPU Překlad | Intel Core i7 |
| CPU Značka | Intel |
| série | Omen |
| Speciální | 144Hz |
| Počet USB 3.0 | 3 |
| Počet USB-C | 2 |
| Hmotnostní kategorie | od 2 kg do 2,5 kg |
| Obsah balení | Napájecí adaptér |