
Skladem: 1| Výrobce | HP |
| Záruka | 12 měsíc(ů) |
| Typ produktu | Předváděcí A |
| Typ procesoru | Intel Core i5 |
| Kapacita disku | 512 GB |
| Velikost operační paměti | 16 GB |
| Dedikovaná grafická karta | NE |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Barva | Černá |
| DisplayPort | ANO |
| HDMI | ANO |
| Model | Pro Mini 260 G9 |
| Bluetooth | ANO |
| Frekvence procesoru | 4,6 GHz |
| Generace procesoru | 13. Generace |
| Integrovaná grafická karta | Intel UHD Graphics |
| LAN | ANO |
| Model procesoru | Intel Core i5-1335U |
| Počet jader | 10 + 12 |
| Typ disku | SSD NVMe |
| Typ operační paměti | DDR4 |
| USB 2.0 | ANO |
| USB 3.0 | ANO |
| USB-C | ANO |
| Wifi | ANO |
| SerialPort | ANO |
| Provedení | Mini PC |
| Počet DisplayPort | 1 |
| Počet HDMI | 1 |
| Počet LAN | 1 |
| Počet SerialPort | 1 |
| Počet USB 2.0 | 2 |
| Počet USB 3.0 | 4 |
| Počet USB-C | 1 |