
Skladem: 1| Výrobce | HP |
| Záruka | 12 měsíc(ů) |
| Typ produktu | Předváděcí A |
| Úhlopříčka | 23,8" |
| Typ procesoru | Intel Core i5 |
| Kapacita disku | 256 GB |
| Velikost operační paměti | 8 GB |
| Rozlišení | 1920 x 1080 |
| Dedikovaná grafická karta | NE |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Dotyková obrazovka | NE |
| Barva | Černá |
| DisplayPort | ANO |
| HDMI | ANO |
| Model | ProOne 440 G9 |
| Frekvence procesoru | 2,00 - 4,40 GHz |
| Generace procesoru | 12. Generace |
| Integrovaná grafická karta | Intel UHD Graphics 770 |
| LAN | ANO |
| Model procesoru | Intel Core i5-12500T |
| Počet jader | 6 + 12 |
| Povrch displeje | Antireflexní |
| Typ disku | SSD NVMe |
| Typ operační paměti | DDR5 |
| Typ panelu | IPS |
| USB 3.0 | ANO |
| Webkamera | ANO |
| Provedení | AiO (All in One) |
| série | PROONE |
| Počet DisplayPort | 1 |
| Počet HDMI | 1 |
| Počet LAN | 1 |
| Počet USB 3.0 | 5 |