
Skladem: 1| Výrobce | MSI |
| Záruka | 12 měsíc(ů) |
| Typ produktu | Předváděcí A |
| Typ procesoru | AMD Ryzen 7 |
| Kapacita disku | 2 TB |
| Velikost operační paměti | 64 GB |
| Dedikovaná grafická karta | ANO |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Barva | Černá |
| DisplayPort | ANO |
| HDMI | ANO |
| Model | MPG Infinite Z3 9NVVR9-447ES |
| Bluetooth | ANO |
| Dedikovaná grafická karta (GPU) | NVIDIA GeForce RTX 5080 VENTUS 3X |
| Frekvence procesoru | 4,70 - 5,20 GHz |
| Generace procesoru | 5. Generace |
| Integrovaná grafická karta | AMD Radeon Graphics |
| LAN | ANO |
| Model procesoru | AMD Ryzen 7 9800X3D |
| Počet jader | 8 + 16 |
| Typ disku | SSD NVMe |
| Typ operační paměti | DDR5 |
| Typ paměti GPU | GDDR7 |
| USB 2.0 | ANO |
| USB 3.0 | ANO |
| USB-C | ANO |
| Velikost paměti GPU | 16 GB |
| Wifi | ANO |
| Provedení | DT (Desktop) |
| série | MPG |
| Speciální | Prosklená bočnice, Vodní chlazení |
| Počet DisplayPort | 3 |
| Počet HDMI | 2 |
| Počet LAN | 1 |
| Počet USB 2.0 | 4 |
| Počet USB 3.0 | 3 |
| Počet USB-C | 3 |