Pokladní tiskárny a EET

Termosublimační tiskárny nachází své uplatnění především v komerčním segmentu, konkrétně na pokladnách v obchodech a na podobných místech. Jejich provedení zná bezpochyby každý. Malé termosublimační tiskárny tisknou klasické účtenky. Vyráběny jsou ve dvou variantách vyhotovení. Tu první představuje termotransferový tisk, v rámci něhož je využívána barvící páska, takže je možné docílit barevného tisku. Druhou verzí je přímý tisk na tepelně citlivý papír pod speciální tepelnou tiskovou hlavou. Takové tiskárny zvládají pouze černobílý tisk.

Největší výhodou termosublimačních tiskáren je to, že mají skutečně minimální provozní náklady. Nepotřebují doplňovat žádný toner nebo inkoust. Počítat však musíte s použitím pouze speciálního papíru a také s tím, že kvalita a životnost tisku není příliš dlouhá.

Další informace

Pokud byste rádi měli přehled o jednotlivých typech tiskáren, přečtěte si podrobný článek o základním rozdělení tiskáren.

Pokud sháníte levnější tiskárnu pro velkokapacitní tisk s levným provozem. Zkuste se podívat do nabídky repasovaných tiskáren.

{{::filter.name}}
{{filter.opened | iif : '▲' : '▼'}}
  • ({{option.countPlus}}{{option.occurencies}})
Více